Okres Prešov — 104 katastrálnych území
Prešovský kraj. Podiely sa počítajú z parciel registra C.
Katastrálne územie
| Kód | Územie | Obec | Parcely C | Aspoň jedno obmedzenie | Natura 2000 ÚEV | CHVO |
|---|---|---|---|---|---|---|
800112 | Abranovce | Abranovce | 932 | 12,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
800325 | Babin Potok | Terňa | 422 | 22,0 % | 3,6 % | 0,0 % |
800554 | Bajerov | Bajerov | 713 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
802743 | Bertotovce | Bertotovce | 1 090 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
806226 | Brestov | Brestov | 814 | 18,3 % | 0,0 % | 0,0 % |
806382 | Bretejovce | Bretejovce | 945 | 7,1 % | 7,1 % | 0,0 % |
806889 | Brežany | Brežany | 652 | 6,6 % | 0,0 % | 0,0 % |
807788 | Bzenov | Bzenov | 750 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
831298 | Chabžany | Lemešany | 723 | 0,7 % | 0,7 % | 0,0 % |
820709 | Chmeľov | Chmeľov | 1 428 | 0,1 % | 0,1 % | 0,0 % |
820733 | Chmeľovec | Chmeľovec | 919 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
820776 | Chminianska Nová Ves | Chminianska Nová Ves | 2 043 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
820784 | Chminianske Jakubovany | Chminianske Jakubovany | 1 135 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
820750 | Chmiňany | Chmiňany | 1 050 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
810347 | Demjata | Demjata | 1 700 | 0,2 % | 0,2 % | 0,0 % |
812927 | Drienov | Drienov | 2 630 | 1,4 % | 1,4 % | 0,0 % |
812960 | Drienovská Nová Ves | Drienovská Nová Ves | 1 585 | 0,1 % | 0,1 % | 0,0 % |
813591 | Dulova Ves | Dulova Ves | 3 031 | 0,4 % | 0,2 % | 0,0 % |
814351 | Fintice | Fintice | 4 179 | 3,5 % | 1,1 % | 0,0 % |
814415 | Fričovce | Fričovce | 1 431 | 4,8 % | 0,0 % | 0,0 % |
814423 | Fulianka | Fulianka | 827 | 4,1 % | 0,2 % | 0,0 % |
815055 | Geraltov | Geraltov | 1 185 | 17,7 % | 0,0 % | 0,0 % |
815284 | Gregorovce | Gregorovce | 1 777 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
815705 | Haniska | Haniska | 1 623 | 2,6 % | 0,6 % | 0,0 % |
816051 | Hendrichovce | Hendrichovce | 804 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
816086 | Hermanovce | Hermanovce | 1 354 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
818801 | Hrabkov | Hrabkov | 1 539 | 1,6 % | 0,0 % | 0,0 % |
818950 | Hradisko | Terňa | 403 | 61,3 % | 34,5 % | 0,0 % |
822108 | Janov | Janov | 650 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
822205 | Janovík | Janovík | 1 120 | 0,2 % | 0,2 % | 0,0 % |
823571 | Kapušany | Kapušany | 3 738 | 12,1 % | 0,6 % | 0,0 % |
823775 | Kendice | Kendice | 2 273 | 5,6 % | 5,6 % | 0,0 % |
824143 | Klenov | Klenov | 1 187 | 14,4 % | 0,0 % | 0,0 % |
825131 | Kojatice | Kojatice | 1 148 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
825387 | Kokošovce | Kokošovce | 1 966 | 4,8 % | 1,4 % | 0,0 % |
829200 | Krížovany | Krížovany | 922 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
830119 | Kvačany | Kvačany | 678 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
830461 | Lada | Lada | 1 022 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
830453 | Lačnov | Lipovce | 423 | 73,0 % | 3,1 % | 0,0 % |
831042 | Lažany | Lažany | 345 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
831301 | Lemešany | Lemešany | 1 838 | 0,5 % | 0,5 % | 0,0 % |
831409 | Lesíček | Lesíček | 463 | 41,3 % | 0,0 % | 0,0 % |
860468 | Lipníky | Lipníky | 1 084 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
832294 | Lipovce | Lipovce | 1 168 | 5,9 % | 5,9 % | 0,0 % |
832006 | Ličartovce | Ličartovce | 1 970 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
833924 | Lúčina | Lúčina | 350 | 5,1 % | 0,0 % | 0,0 % |
835919 | Malý Slivník | Malý Slivník | 537 | 7,8 % | 0,0 % | 0,0 % |
835943 | Malý Šariš | Malý Šariš | 3 328 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
836524 | Medzany | Medzany | 1 780 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
837504 | Miklušovce | Miklušovce | 1 018 | 8,5 % | 0,0 % | 0,0 % |
837661 | Mirkovce | Mirkovce | 925 | 10,6 % | 0,0 % | 0,0 % |
846040 | Močarmany | Petrovany | 799 | 3,8 % | 3,8 % | 0,0 % |
838594 | Mošurov | Mošurov | 377 | 18,8 % | 0,0 % | 0,0 % |
839507 | Nemcovce | Nemcovce | 802 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
840955 | Nižná Šebastová | Prešov | 5 362 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
950017 | Nové | Štefanovce | 21 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
843431 | Okružná | Okružná | 1 334 | 44,2 % | 0,0 % | 0,0 % |
843831 | Ondrašovce | Ondrašovce | 342 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
844845 | Ovčie | Ovčie | 946 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
846058 | Petrovany | Petrovany | 2 500 | 2,0 % | 2,0 % | 0,0 % |
847313 | Podhorany | Podhorany | 1 692 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
847402 | Podhradík | Podhradík | 875 | 16,1 % | 0,0 % | 0,0 % |
849502 | Prešov | Prešov | 35 701 | 10,6 % | 0,0 % | 0,0 % |
850268 | Proč | Proč | 723 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
850748 | Pušovce | Pušovce | 866 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
850861 | Radatice | Radatice | 1 421 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
852741 | Rokycany | Rokycany | 774 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
853623 | Ruská Nová Ves | Ruská Nová Ves | 2 005 | 12,9 % | 1,1 % | 0,0 % |
833622 | Ruské Pekľany | Ľubovec | 790 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
854719 | Sedlice | Sedlice | 1 437 | 5,2 % | 0,4 % | 0,0 % |
854972 | Seniakovce | Seniakovce | 393 | 9,2 % | 9,2 % | 0,0 % |
857301 | Solivar | Prešov | 9 286 | 11,7 % | 0,2 % | 0,0 % |
854727 | Suchá Dolina | Suchá Dolina | 503 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
859851 | Svinia | Svinia | 1 572 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
863084 | Teriakovce | Teriakovce | 2 074 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
863092 | Terňa | Terňa | 1 182 | 2,8 % | 0,8 % | 0,0 % |
865354 | Trnkov | Trnkov | 678 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
865583 | Tuhrina | Tuhrina | 660 | 30,6 % | 0,0 % | 0,0 % |
865613 | Tulčík | Tulčík | 1 848 | 0,2 % | 0,2 % | 0,0 % |
867411 | Varhaňovce | Varhaňovce | 1 173 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
869171 | Veľký Slivník | Veľký Slivník | 485 | 1,2 % | 1,0 % | 0,0 % |
869198 | Veľký Šariš | Veľký Šariš | 14 084 | 0,5 % | 0,3 % | 0,0 % |
871346 | Vyšná Šebastová | Vyšná Šebastová | 3 087 | 0,4 % | 0,0 % | 0,0 % |
869724 | Víťaz | Víťaz | 2 694 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
873284 | Zlatá Baňa | Zlatá Baňa | 1 642 | 18,8 % | 2,6 % | 0,0 % |
871681 | Záborské | Záborské | 3 134 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
871834 | Záhradné | Záhradné | 2 045 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
872512 | Závadka | Geraltov | 128 | 35,9 % | 0,0 % | 0,0 % |
809187 | Čelovce | Čelovce | 760 | 22,5 % | 0,0 % | 0,0 % |
809381 | Červenica | Červenica | 1 161 | 40,7 % | 5,2 % | 0,0 % |
833584 | Ľubotice | Ľubotice | 6 792 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
833614 | Ľubovec | Ľubovec | 606 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
860328 | Šalgovík | Prešov | 1 863 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
860476 | Šarišská Poruba | Šarišská Poruba | 799 | 3,9 % | 0,0 % | 0,0 % |
860484 | Šarišská Trstená | Šarišská Trstená | 288 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
860492 | Šarišské Bohdanovce | Šarišské Bohdanovce | 1 618 | 0,7 % | 0,6 % | 0,0 % |
860549 | Šarišské Lužianky | Kojatice | 445 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
860841 | Šindliar | Šindliar | 1 013 | 0,8 % | 0,8 % | 0,0 % |
860948 | Široké | Široké | 3 470 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
861120 | Štefanovce | Štefanovce | 429 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
874035 | Žatkovce | Geraltov | 211 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
874159 | Žehňa | Žehňa | 1 385 | 20,0 % | 0,4 % | 0,0 % |
874922 | Žipov | Žipov | 728 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
875015 | Župčany | Župčany | 3 839 | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % |
Datovaná správa o parcele
Stránky tohto webu sú bezplatné a zostanú bezplatné: úradný údaj nikomu nepatrí. Platí sa za prácu na zostavení — čo verejné registre k danému dňu o tejto položke uvádzajú, a čo neuvádzajú.
- parcela: katastrálne územie, číslo, výmera, obec a adresy na parcele
- obmedzenia na parcele: Natura 2000, chránené územia, chránené vodohospodárske oblasti, pamiatkové rezervácie, zóny a ochranné pásma, svetové dedičstvo — každé s podielom parcely
- čo vrstvy neuvádzajú a kde to nájsť: národná kultúrna pamiatka, územný plán, list vlastníctva
Cena: 19 € / položka
Tieto stránky nie sú výpisom z katastra ani záväzným stanoviskom. Zobrazujú, čo k 15. 10. 2026 zverejňujú ÚGKK SR, ŠOP SR, VÚVH a Pamiatkový úrad SR, zrátané po katastrálnych územiach. Rozhodujúce sú predpisy a rozhodnutia príslušných orgánov. Nezávislý web, nijako neprepojený s ÚGKK SR, ŠOP SR, VÚVH ani Pamiatkovým úradom SR.